^Powrót na Górę

Imprezy Cykliczne

Imprezy cykliczne

W naszym przedszkolu organizujemy liczne uroczystości, które integrują wszystkie dzieci, rodziców i pracowników. Są wśród nich:

• Pasowanie na przedszkolaka
  • Dzień Edukacji Narodowej
  • Andrzejki
  • Spotkanie wigilijne
  • Kolorowy karnawał
  • Dzień Babci i Dziadka
  • Piknik rodzinny
  • Kolorowe Dni Dziecka
  • Pożegnanie 6-latków

Oferta dodatkowa

Proponujemy naszym dzieciom udział w zajęciach:

j. angielski, zajęcia rytmiczno-muzyczne, terapii logopedycznej

Dzieci z naszego przedszkola biorą udział

• w życiu kulturalnym dzięki spektaklom teatralnym, seansom filmowym, koncertom, wystawom, spotkaniom z artystami i interesującymi ludźmi
  • w konkursach plastycznych, muzycznych, przeglądach literackich, spartakiadach sportowych
  • w akcjach charytatywnych na rzecz dzieci i rodzin potrzebujących pomocy i wsparcia organizowanych we współpracy z instytucjami – „Góra grosza”,  „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”, „Podziel się słodyczami”
  • w społecznych kampaniach na rzecz zrównoważonego rozwoju ekologicznego  „Sprzątanie Świata”, „Zbieramy baterie – modernizujemy nasze przedszkole”, „Zbieramy puszki”
  • w społecznych kampaniach wspierania zdrowia emocjonalnego dzieci „Cała Polska czyta dzieciom”.

Czas pracy naszego przedszkola dostosowany jest do potrzeb rodziców i środowiska. Pracujemy w godzinach od 6:15- 16:30, w dniach od poniedziałku do piątku

Copyright © 2013. Przedszkole Samorządowe w Pruszczu Rights Reserved.